Sıkça Sorulan Sorular

Sözleşme tarihi itibariyle sözleşme bedelinin %40’ı nakit, geri kalan %60’lık kısmı ise evinizin sevkiyat günü tahsil edilir. Word, Bonus,Axess ve Card Finans Müşterilerine 6 veya 12 Taksit İmkanı Sunulur.
Zemin betonu ve her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işleri, zemin ve duvar kaplamaları (şap, seramik, halı, fayans vb.) , prefabrik bina haricidir bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su) , belediyeden alınması gereken müsaadeler ve ruhsat işleri, ısıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vb.), İstanbul ,İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu illeri dışındaki müşterilerimizden montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye müşterimize aittir. İstabul, İzmit, Sakarya, Düzce, Bolu illerinde ev yaptıracak müşterilerimizden nakliye ve konaklama bedeli alınmamaktadır.
Prefabrik bina malzemeleri (Duvar panelleri, çelik birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemeleri), Dış kapısı çelik kapı, iç kapılar Amerikan göbekli kapı, Balkon kapıları PVC camlı kapı, Pencerelerin, Vasistasları ve Camların takılması, Binanın iç ve dış cephe boyasının yapılması, bina içerisindeki elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi, elektrik malzemeleri dahildir.
Prefabrik konutlarda kullandığımız dış duvar kalınlığı 10 cm’dir. Duvar panelleri arasındaki 16 dansti yoğunluğundaki strafor, ve çatı izolasyonu için kullanılan taş yünü, normal betonarme binadan çok daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.
Prefabrik binalımızda kullanılan ana malzeme Betopan’dır. Üretici firma malzemeyi dış doğa şartlarına karşı 50 yıl garanti vermektedir. Bina taşıyıcı sistemi ve dış doğa ile irtibatlı bütün metal aksamı galvaniz yapılarak paslanması geciktirilir. Prefabrik binanın ortalama ömrü 30-40 yıl arasındadır.
Seçmiş olduğunuz binanın metrekaresi ve fabrika yoğunluğuna bağlı olmakla beraber ortalama 100 m2 tek katlı bir konut 5-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Ortalama 4-5 içerisinde de montajı tamamlanır.
Prefabrik konutlar deprem konutları olarak ortaya çıktıkları unutulmamalıdır. Betonarme bir binaya göre çok daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden dolayı deprem anında esner fakat yıkılmaz.